XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)

Camping

Sezóna zahájená 29.3.2024!

Camping Manínska tiesňava leží priamo na hranici Národnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava. Poskytujeme ubytovanie v nových  zrubových chatkách pre 2, 4 alebo 5 osôb v celkovej kapacite 59 lôžok. Každá chatka má vlastnú terasu s vonkajším posedením, parkovacie miesto pri chatke za poplatok. 4- a 5-lôžkové chatky sú vybavené chladničkou.  Miesto na stanovanie má kapacitu cca 25 miest pre stany a karavany, ktoré sú vybavené elektrickými 16A prípojkami.

 

Campig Manínska tiesňava ponúka svojim hosťom možnosť využívania kuchynky so základným vybavením (2x dvojplatnička s drezom, rýchlovarná kanvica, chladnička, hrnce, taniere), zrekoštruovaná umyváreň s WC a so sprchami s teplou vodou dostupnou 24 hodín denne bez dodatočných poplatkov, spoločenskú miestnosť s možnosťou zapožičania spoločenských hier a športových potrieb a asfaltové ihrisko.

 

Osvieženie poskytne prameň s celoročnou teplotou 15st. a bazén s prírodnou vodou. Kúpanie v bazéne je na vlastné riziko. V areáli sa nachádza bufet so základnou ponukou vysmážaných a raňajkových jedál, alko a nealko nápojmi a výborným čapovaným pivkom. V bufete aj na recepcii je možné platiť platobnými kartami. Bezplatne je možné zapožičať si prenosný gril, v priestoroch kempingu sú pre hostí vyhradené dve ohniská s posedením, prenosné ohnisko s grilom je možné zapožičať za poplatok.

 

Pre karavany je k dispozícii dopĺňanie pitnej vody, výlevka na chemické WC, ako aj výpust na odpadovú vodu.

Camping Manínska tiesňava je členom Slovenskej asociácie campingu a caravaningu.