XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)

Camping

Začiatok tohtoročnej sezóny je 14.05.2021.

Camping Manínska tiesňava je v prevádzke od mája do októbra

Camping Manínska tiesňava leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava a poskytuje ubytovanie v troj a štvorlôžkových pôvodných zrubových chatkách v celkovej kapacite 62 lôžok, 20 prísteliek (chatky sú vybavené elektrickou zásuvkou 220V/2A pre dobíjanie mobilných zariadení) a miesto na stanovanie s kapacitou 25 miest pre stany a karavany, ktoré sú čiastočne vybavené elektrickými prípojkami.

Camping

Campig Manínska tiesňava ponúka svojim hosťom možnosť využívania kuchynky so základným vybavením (2x dvojplatnička s drezom, rýchlovarná kanvica, chladnička, hrnce, taniere), zrekoštruovaná umyváreň s WC a so sprchami s teplou vodou dostupnou 24 hodín denne bez dodatočných poplatkov, spoločenskú miestnosť s možnosťou zapožičania spoločenských hier a športových potrieb a asfaltové ihrisko.

Osvieženie poskytne prameň s celoročnou teplotou 15st. a nádrž s prírodnou vodou. V areáli sa nachádza bufet so základnou ponukou vysmážaných a raňajkových jedál, alko a nealko nápojmi a výborným čapovaným pivkom. V bufete aj na recepcii je možné platiť platobnými kartami. Bezplatne je možné zapožičať si prenosný gril, v priestoroch kempingu sú pre hostí vyhradené tri ohniská s posedením.

Pre karavany je dispozícii dopĺňanie pitnej vody, výlevka na chemické WC, ako aj výpust na odpadovú vodu.

Camping Manínska tiesňava je členom Slovenskej asociácie campingu a caravaningu.